Forum Była sobie Integracja... Strona Główna Była sobie Integracja...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O P. PP., Jego Portalu, Forum.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> O i dla niepełnosprawnych.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
62norbi

PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 18:02    Temat postu: O P. PP., Jego Portalu, Forum. Odpowiedz z cytatem

Z TVP info wyrzucili "INTEGRACJĘ" http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/52236 nareszcie TVP INFO nie będzie nadawać już programu Integracji, co jest BARDZO dobrą wiadomością dla nas niepełnosprawnych. Teraz musimy czekać na kolejne ruszy - magazyn do kasacji a później portal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama

Wysłany: Pią Paź 02, 2009 18:02    Temat postu:

Powrót do góry
Ryszard Jakubowski
Gość

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie pan PP występuje w roli konsultanta policji co do karty parkingowej. Jest to o tyle skandaliczne, że poprzednie jego "konsultacje" przyniosły jedynie taki rezultat, że ustawodawca WYŁĄCZYŁ z obowiązywabnia zakazu parkowania na miejscach dla inwaldów wszystkie bez wyjątku prywatne drogi, tak jakby na nich nie obowiązywały żadne przepisy! Wszystkie przepisy na nich jednak obowiązują, z wyjątkiem tego o uprzywilejowanej roli miejsc dla niepełnosprawnych, więc parkowanie na nich nie może być karane. Myślę, że ON powinny w tejk sprawie pisać do rzecznika praw obywateklskich z sugestią, żeby jednak wpłynął na organy państwa, aby konsultacje w tak poważnych sprawach, jakimi są równe prawa niepełnosprawnych, były przeprowadzane ze zdecydowanie bardziej kompetentnymi osobami, niż pan PP.
Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(Wątek "Centrum Integracja" (cenzura?!)" wydzieliłam, założyłam osobny w innym dziale.)
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
62norbi

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ryszard Jakubowski napisał:
Na razie pan PP występuje w roli konsultanta policji co do karty parkingowej. Jest to o tyle skandaliczne, że poprzednie jego "konsultacje" przyniosły jedynie taki rezultat, że ustawodawca WYŁĄCZYŁ z obowiązywabnia zakazu parkowania na miejscach dla inwaldów wszystkie bez wyjątku prywatne drogi, tak jakby na nich nie obowiązywały żadne przepisy! Wszystkie przepisy na nich jednak obowiązują, z wyjątkiem tego o uprzywilejowanej roli miejsc dla niepełnosprawnych, więc parkowanie na nich nie może być karane. Myślę, że ON powinny w tejk sprawie pisać do rzecznika praw obywateklskich z sugestią, żeby jednak wpłynął na organy państwa, aby konsultacje w tak poważnych sprawach, jakimi są równe prawa niepełnosprawnych, były przeprowadzane ze zdecydowanie bardziej kompetentnymi osobami, niż pan PP.

Tu się z panem zgadzam na 100%, nic dodać i nic ująć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger Nazwa Skype
Mariol

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze, qurczę pogratulować Panu PP sukcesu Exclamation
Zobaczcie, co Mu szkodzi psioczenie (nawet) kilkudziesięciu osób Question
Ma facet renomę już...

Ryszard Jakubowski
Gość

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Hitlera narzekało około miliarda ludzi, a mimo to trzymał się całkiem niźle aż do maja 1945 roku...
Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że i P. PP "upadnie" Question
Nie sądzę...

62norbi

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że upadnie, a CBA weźmie się za jego tyłek bo widocznie przeholował daną mu dozwoloną granicę, a zbliża się termin wyborów prezydenckich a potem parlamentu, a jeszcze dalej Euro 2012... Muszą mieć jakichś kozłów ofiarnych... A przy okazji pozbyć się choćby na jakiś czas "kwestii niepełnosprawnych"...
Powrót do góry
Ryszard Jakubowski
Gość

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znów zapłacą paru dziennikarzynom, żeby napisali, jakimi złymi ludźmi są niepełnosprawni i nie będzie ważne, czy będą to artykuły o prawdziwych, czy o fikcyjnych osobach i o prawdziwych, czy wymyślonych zdarzeniach. Nie piszę tego gołosłownie. W I edycji konkursu dzienni9karskiego "Oczy otwarte" jedną z nagród zdobyła dziennikarka, która opisaała niepełnosprawnego przedsiębiorcę - oszusta (jej zdaniem), który zamiast płacić innym niepełnosprawnym pensje, pojechał na Wyspy Kanaryjskie czy do innego drogiego kurortu. W reportażu tym prawdziwe było IMIĘ bohatera, prawdziwa była nazwa miasta, gdzie się to rozegrało i prawdą było, że bohater był biznesmenem. Reszta to fikcja. W czasie, kiedy rzekomo przepijał niewypłacone pensje niepełnosprawnych na drugim końcu świata, w rzeczywistości NIE OPUSZCZAŁ rodzinnej miejscowości, na co miał chyba ponad 1000 świadków. Tekst szkalujący go się ukazał, nagrodę wydano kłamliwej dziennikarce i na tym koniec. Potem inni dziennikatrze też pisali różne bzdury o ON, i co ciekawe - żaden nie napisał ani pół słowa na temat nagannych pomysłów i działąń pana PP. Jak widać, każdego (no, prawie każdego) można kupić lub otumanić.
Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Prawie"...

I tak właśnie wygląda mechanizm, dzięki któremu działa PP...

62norbi

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zaprzeczam... że tak jest, dodam że to mafia, którą trzeb tępić wszelkimi sposbami... Smile1 Smile1 Smile1
Powrót do góry
Ryszard Jakubowski
Gość

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej mafi nie wytępi się przez pisanie na forum, na które zagląda kilkanaście osób. A gazety ogólnopolskie o tym nie napiszą, z powodu, o którym wspomniałem w poprzednim poscie. Światem rządzi ten, kto ma pieniądze, a pieniądze najczęściej mają źli ludzie, którzy nie przebierają w środkach, aby je zdobyć. Dobry człowiek żyje i umrze jako nędzarz. Najlepszym dowodem na to jest życie i śmierć Jezusa Chrystusa.
Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praaawda...
62norbi

PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

62norbi napisał:
Nie zaprzeczam... że tak jest, dodam że to mafia, którą trzeb tępić wszelkimi sposobami... Smile1 Smile1 Smile1

Znowu PP działa niby na rzecz "ON" a tak naprawdę to przeciwko nam...
Komputery od Integracji dla poszukujących pracy – a gdzie wyniki? >> Czytaj więcej <<
Zapraszam na nowy portal a w nim forum i czat www.napromieniowani.pl
Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum PP..., nawet nie czytam go od ...(?), dawna, długo by wyjaśniać powody, ale nie o tym chcę, zastanawiam się, co tam ludzi trzyma?
Jad?
Chamstwo?
Ubaw? Jaaak Ta/Ten, Jemu/Jej dowalił!
Zwiałam, z tej, w/g mnie sfory psów, która czeka, na post i gdy pojawi się, to srrru, żrą, Boże, to straszne.
Nie, nie wszyscy tam tacy, ale większość, większość od której stronię, brrr.
Nie wiem, co tam trzyma ludzi?

I szczere gratki, dla P. PP, za Portal i życie na Forum, serio, szczere i serio zazdroszczę, serio.

Mariol

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeniosłam do odpowiedniego wątku, uzasadnienie: http://maclisc.phorum.pl/viewtopic.php?t=1 pkt. 3.5
62norbi napisał:
bastet napisał:
bastet napisał:
Jesteśmy katalogu stron.

Jesteśmy katalogu stron. (2) (w opcję "Szukaj" wpisz: integracja)

W tym, w kilku innych... , "W Polsce osoby te stanowią 5,5 mln mieszkańców, czyli ponad 14% społeczeństwa. Wśród niepełnosprawnych 27,2% ma znaczny stopień niepełnosprawności, 38,4% - umiarkowany i 34,4% - lekki. '
- gdzie te osoby uwięzione w domach? Przecież są tacy, gdzie Oni?!, ...reklamowałam Nas na innych Forach..., gdzie te osoby uwięzione w domach? Gdzie Oni, na PP...?!
Przypominam też, że PP jest organizacją pożytku publicznego, pozornie działającą na korzyść niepełnosprawnych... Tu może kogoś zaskoczyć fakt, że lider PP . jest także w komisji rewizyjnej firmy IMPEL naruszającej wszelkie prawa pracownice a zwłaszcza osób z orzeczeniami... To dla przypomnienia... Jeśli zaś chodzi o strony internetowe u PP fora, czaty itp. należą do najdroższych w Polsce... Na utrzymanie tych stron PP przeznacza około 550 tys. zł. na rok, jednak te PP strony niczym nie wyróżniają się od tych naszych bezpłatnych, lub znacznie, znacznie tańszych stron, o dziwo w większości dobrze, bądź bardzo dobrze prowadzonych przez nas samych. Ba, mamy radia internetowe, działające dość wrzawo czaty internetowe... Dla porównania z naszymi stronami. forami, blogami i czatami, nasze są obsadzone administracją i moderacją. a na czatach operatorami a to za darmo lub za niewielką opłatą ... Zaś na PP widzę, że nie piszą o niczym pożytecznym, a na forum, sama beznadzieja, także jakieś dziwne nie pasujące do tematyki wątki tego typu for (wszystko aby nie pisać o faktycznych sprawach niepełnosprawnych)... Czat zaniedbany nie obsadzony Operatorami, ani botami pilnującymi porządku... I za taki bajzel dostają dofinansowanie z naszych pieniędzy, z jednego procentu naszego podatku i to jeszcze 550tys. złoty na rok... Coś albo się ktoś przeliczył, albo nas mocno roluje w trąbę ... A co do obsady, to od 2008 roku tylko zmieniły się nicki tych, stałych pracujących tam a także zagubionych początkujących i niedoświadczonych, szukających informacji niepełnosprawnych userów i ankieterów , którzy wkładają po zdaniu egzaminów lub prac dyplomowych owe ankiety do szuflady, o których zapominają....

Mariol

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"I za taki bajzel dostają dofinansowanie z naszych pieniędzy" - otóż to!

Wiesz czy PP dostaje jakąś kasę z PEFRONu za nowego Usera, ...no za zlikwidowanie barier komunikacyjnych?

Mariol

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czat zaniedbany nie obsadzony Operatorami, ani botami pilnującymi porządku" - gdzie, na PP?
62norbi

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, na polchacie.... http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=niepelnosprawni.pl

Można sprawdzić ....

bastet napisał:
"I za taki bajzel dostają dofinansowanie z naszych pieniędzy" - otóż to!

Wiesz czy PP dostaje jakąś kasę z PEFRONu za nowego Usera, ...no za zlikwidowanie barier komunikacyjnych?

Takich danych nie mam, ale wiem, że za wszystkie usługi webmasterskie na PP płacą 550 tys. zł na rok, to jakby przeliczyć na likwidację barier, to można byłoby zlikwidować całkiem pokaźną ilość zlikwidować barier budowlanych za tą sumkę pieniędzy, ba za jedną miesięczną płacę PP można byłoby wybudować 6, 9 podjazdów, licząc przeciętną cenę podjazdu do 10 tys. zł ....
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 13, 2011 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> O i dla niepełnosprawnych. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: