Forum Była sobie Integracja... Strona Główna Była sobie Integracja...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DPSy, dotacje EFS, ich PRAWDZIWE wykorzystywanie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> O i dla niepełnosprawnych.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariol

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 06:17    Temat postu: DPSy, dotacje EFS, ich PRAWDZIWE wykorzystywanie. Odpowiedz z cytatem

62norbi napisał:
w Polsce panuje moda na zarabianiu na słabszych, schorowanych ludziach, a pieniądze z Kapitału Łódzkiego jeszcze nigdy nie trafiły tam gdzie pierwotnie był przeznaczony, a trafia do manipulantów i oszustów którzy z tego kapitału zamiast nieść pomoc to okradają, okradają nas najsłabszych

62norbi napisał:
Nie chce się mam nawet pisać o tym, gdyż boimy się, że jak coś napiszemy i oczernimy to nie dostaniemy żadnej pomocy... Tak, to najszczersza prawda...

Nie mów tak jak byś na 100% wiedział, dlaczego WSZYSCY NIEPEŁNOSPRAWNI MAJĄCY STYCZNOŚĆ Z KAPITAŁEM ŁÓDZKIM NIE PISZĄ O TYM "gdyż boimy się, że jak coś napiszemy i oczernimy to nie dostaniemy żadnej pomocy...", nie wiesz o tym na 100%, no nie?

Jestem niepełnosprawna, pomocy z Państwa potrzebuję bardzo, lecz rzadko poruszałam ten temat, nie że obawiałam się utraty pomocy z Państwa, lecz dlatego że nie dostrzegłam dotąd potrzeby przedstawiania tych faktów, Very Happy ale już dostrzegłam i zmieniam to, zakładam ten wątek, wątek o dotacjach (z UE, Kapitału Łódzkiego itp.) na cele... różne.

Ostatnio zmieniony przez Mariol dnia Wto Wrz 20, 2011 06:40, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 19, 2011 06:17    Temat postu:

Powrót do góry
Mariol

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krynia napisał:
lisica napisał:
Niepełnosprawni to złoty interes.

Taka jest prawda widziana oczami dziennikarza. Każdy kto się zacznie zajmować niepełnosprawnymi, bardzo szybko staje się bogaty.

To prawda ludzie mający niepubliczne domy opieki szybko robią pieniądze.

Mariol

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 06:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedłużono termin nadsyłania prac w konkursie dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS". (kliknij)

Cytat:
Konkurs to okazja do pokazania różnorodności wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego i dowiedzenia, że projekty współfinansowane z EFS nie tylko umożliwiają rozpoczęcie działalności gospodarczej czy uczestnictwo w szkoleniach, ale także m.in. oferują środki na dodatkowe zajęcia dla uczniów, aktywizują i integrują mieszkańców obszarów wiejskich, wspierają osoby niepełnosprawne czy osoby w wieku 50+, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Laureaci Konkursu otrzymają nagrody pieniężne i statuetki, a także wezmą udział w wizycie studyjnej w jednej z instytucji Wspólnot Europejskich organizowanej przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Pula nagród: 60 000 zł.

lisica napisał:
Niepełnosprawni to złoty interes. Ludzie są zdziwieni, że pisząc artykuły o niepełnosprawnych i ich problemach jeszcze się nie dorobiłem nowej chałupy i luksusowwego auta. Taka jest prawda widziana oczami dziennikarza. Każdy kto się zacznie zajmować niepełnosprawnymi, bardzo szybko staje się bogaty.

Confused lisica, spójrz, masz szansę na przypływ gotówki, wystarczy napisać bajkę z happy endem, bo za (prawdziwą) prawdę, o tym jak wykorzystywane są dotacje z EFS, nagrody nie dadzą, ...przemyśl to... Very Happy
gruszka

PostWysłany: Pon Paź 10, 2011 13:01    Temat postu: Wybrani do podajnika z kasa Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że urzędy żerują na słabszych Obywatelach.I dotacje dostają wybrani ci którzy są przy podajniku bliżej.Podajniku dającym kasę grubą niestety.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Paź 10, 2011 13:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> O i dla niepełnosprawnych. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: