Forum Była sobie Integracja... Strona Główna Była sobie Integracja...

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Śmieszne i nie śmieszne.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> Ogłoszenia.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariol

PostWysłany: Pią Lip 29, 2011 07:06    Temat postu: Śmieszne i nie śmieszne. Odpowiedz z cytatem

Śmieszne a zarazem nie śmieszne.

Kilka dni wstecz na http://www.unorbiego.pl/forum/ , pojawiła się pewna Osoba
Magdalena napisał:
Witam Serdecznie Wszystkich .
Oficjalnie od Poniedziałku jestem Rzecznikiem Praw Osób Niepełnosprawnych przez 5 lat .

Wasza Księżniczka Magda

Pani Rzecznik Magdalena ze swoim Aniołkiem Oliwką

Księżniczka na luzie

Księżniczka z Misiem

Pozdrawiam Magdalena - Księżniczka

...ja zaganiana(naprawdę i bardzo), między domem a dwoma Forami i Portalem nie miałam czasu na zgłębianie tematu "P. Rzecznik" (skąd dowiedziała się o Forum), z zerem podejrzeń, z otwartym sercem, pełnym, 100%, zaufaniem powitałam P. Rzecznik i niezmiernie ucieszyłam, bo pomyślałam są dojścia "na górę", wskażę P. Rz. faktyczną sytuację niepełnosprawnych w PL, ...a jaka jest, wiecie. Confused

Poprosiłam, na PW, gruszka i 62norbi, by podesłali mi linki z info o objęciu przez Nią funkcji, jakieś artykuły o Niej, cokolwiek, bo Newsa/info na Portal chciałam zrobić, zakomunikować że pojawił się wśród Nas Ktoś ważny ...

Czekam... Cisza... , minęły 2 di i cholera, cisza dalej, a P. Rzecznik pojawia się na Forum częściutko i to w tematach rozrywkowych, bawi się tylko a ściągana do tematyki problemów ON, wrzuci zdawkową odpowiedź, wykazując zupełny brak wiedzy w temacie, budząc tym we mnie podejrzenia, "czy to nie ktoś podszywający się, może zwyczajnie chory na schizofrenię i ma film że jest Rzecznikiem?" ...

Myślę, biorę Ją pod lupę! Zaprosiłam Ją na Nasze Forum, przyszła w mig i dawaj okupywać tematy, które są mało związane, lub które nie są zupełnie powiązane z tematyką która powinna Ją interesować.

b. zły Wkurzam się bo widzę że śliczna młodziutka osóbka ma w nosie to że ktoś o "pomoc niepełnosprawnym" woła!
Proszę Ją, na PW, by podesłała mi linki z info o objęciu przez Nią funkcji, jakieś artykuły o Niej, cokolwiek, bo Newsa/info na Portal w końcu chciałam zrobić, zakomunikować że pojawił się wśród Nas Ktoś ważny, a Ta zbywa mnie, pisząc o "pierdołkach" związku nie mających...

Gotuję się już, widzę że Ta się pobawić tu TYLKO przyszła!

b. zły zablefowałam
bastet napisał:
bastet napisał:
Magda napisał:
bastet napisał:
Zatem co, konkrety?

Na PW napisałam tobie wszystko

Nie rozumiemy się, na PW pytam o inne sprawy, a tu o inne.

Pytałam o linki z info o nowej Rzecznik i ..., śmiem twierdzić, że Magda jest zwykłą oszustką internetową, ...ŻAL!

a Ta widząc mój post, dawaj mi przez PW
bastet napisał:
Magdalena napisał:
"śmiem twierdzić, że Magda jest zwykłą oszustką internetową, ...ŻAL!"

Po tym wpisie rezygnuję z Wyłączności dla Waszego Forum i Napromieniowani sprwa zostanie skierowana do Prokuratury jeszcze dzisiaj i tu nie żartuję sobie jako funkcjonariusz Prawa wiem jakie są przepisy . jest to z paragrafu o oszczerstwa w Sieci

Proszę o usunięcie mnie z obydwóch forum w trybie pilnym i wszystkie moje posty mają zniknąć

pozdrawiam
Magdalena
Magdalena napisał:
Przegrzeliście e i tyle i się tak nie robi mają taką osobe na portalu

zero dowodów, że mylę się, zero...

bastet napisał:
Magdalena napisał:
Do godziny 20:00 ma wszsytko zniknąć co jest ze mną związane inaczej idzie na wokandę Prokuratorską nie mniecie docenić pomocy rzecznika to nie bardzo proszę
a może udowodnisz mi że mylę się, miast straszyć, hmmm?

...to tylko ciut z PW, które otrzymałam od Niej(?).

Niej(?), bo kim jest nie wiem.
Z pewnych źródeł, dowiedziałam się że Magdalena, jest mężczyzną..., zbanowałam Ją/Go...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Lip 29, 2011 07:06    Temat postu:

Powrót do góry
Oli27

PostWysłany: Wto Cze 05, 2012 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No temat naprawdę godny uwagi na forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
witch

PostWysłany: Sro Cze 06, 2012 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[b]Rety...[b] wtf

We wszystkim jest magia...
Powrót do góry
nuten

PostWysłany: Wto Lut 12, 2013 06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzecznik i niezmiernie ucieszyłam, bo pomyślałam są dojścia "na górę", wskażę..........................,,,, Razz
Reklama

Wysłany: Wto Lut 12, 2013 06:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Była sobie Integracja... Strona Główna -> Ogłoszenia. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: